ДНЗ

 

Дошкільний  навчальний заклад Малехівської сільської ради Жовківського району Львівської області знаходиться у комунальній власності  Малехівської сільської ради. 

Юридична адреса дошкільного навчального закладу: 80383, Львівська область, Жовківський район с.Малехів вул. Січових Стрільців 1/б.

Засновником ДНЗ є Малехівська сільська рада Жовківського району Львівської області. 

Заклад розрахований на  20  місць.

У дошкільному навчальному закладі функціонує 1 група одновікова – старша.

Завідувач  - Филипець Марія Михайлівна, освіта вища.

Дошкільний навчальний заклад працює за п'ятиденним робочим тижнем протягом 10,5 годин.  Вихідні дні: субота, неділя, святкові дні. Щоденний графік роботи ДНЗ:  початок роботи - 8.00, закінчення роботи - 18.30.

Візитна картка

Дошкільний  навчальний заклад розташований за адресою с.Малехів  Жовківського району, Львівської області, вул. Січових Стрільців 1/в. 

Розпочав свою діяльність 1 грудня  2009р.

 • dnz1
 • dnz2

У дошкільному навчальному закладі функціонує 1 група:

старша  група  – 20 дітей.

Завідувач  дошкільного навчального закладу  -  Филипець Марія Михайлівна, освіта – вища; педагогічний стаж – 9 років, стаж на посаді завідувача  –  2 роки.

В дошкільному навчальному закладі працюють: 

 • вихователі  – 2 осіб;
 • музичний керівник;
 • помічник вихователя;
 • кухар;
 • медсестра;
 • прачка – машиністка;
 • двірник;
 • бухгалтер.

Заклад працює за  Базовою програмою розвитку дитини дошкільного віку «Українське дошкілля».

Пріорітетним напрямком є християнське виховання , що спрямовує на гармонійний, всебічний розвиток дитини в дусі євангельської науки і розуміння ідеалу людини, створеної на образ і подобу Божу, плекання  і передання дару віри в Ісуса Христа. Спрямовує увагу на особистісно-орієнтований підхід до навчання, що базується на любові й повазі до дитини, розвиток творчої особистості, зверненні до її внутрішнього, духовного світу, вміння  пізнати себе, свій внутрішній потенціал, відчувати і прийняти любов Отця Небесного, знайти і осягнути  свій шлях, приналежність дитини до сім’ї,  родини, церковної спільноти. Потреба християнського виховання була і залишається однією з найбільших актуальних проблем людського суспільства, оскільки пов’язана з пошуком шляхів подолання духовної кризи та занепаду християнських цінностей особистості. 

 • dnz3
 • dnz4
 • dnz5
 • dnz6

Питанню наступності приділяється велика увага. Співпраця дошкільного закладу і  Малехівської школи проявляється  у взаємовідвідуванні занять та уроків педагогами, організацією екскурсій до школи, у організації батьківських зборів з участю вчителя початкових класів, запрошується адміністрація школи та вчителі початкових класів для перегляду свят.

Колектив  ДНЗ  працює у тісному контакті з батьківською громадськістю. Проводяться батьківські збори, консультації, анкетування, опитування… Батьки постійно цікавляться навчально – виховним процесом, відвідують різні режимні моменти. Адміністрацією вивчаються запити і побажання щодо організації життя дітей у ДНЗ.  

Харчування дошкільників організовується у відповідності до відомчих нормативних документів . Воно різноманітне і достатнє, що також сприяє зміцненню здоров’я наших вихованців.

Обладнання спальних кімнат також сприяє солодкому сну малюків та зміцненню їхнього здоров’я.

Також ведеться  робота на городі. Тут організовуються спостереження дітей в природі, посильна праця.

 • dnz7
 • dnz8

Дошкільний  навчальний   заклад   бере  активну  участь  у  заходах  села.

Постійно збільшується матеріально-технічна база та база навчально-виховного процесу. 

Весь колектив ДНЗ  працюває добросовісно, творчо, з розумінням відповідальності за навчання і виховання підростаючого покоління.

Кожна дитина - це унікальний світ!

Діти дуже різні, у кожній родині — свої традиції й своє життя. Батьки та всі близькі дитині люди вірять, що їхня дитина дуже здібна, сприйнятлива, і хочуть, щоб вона отримала гідну дошкільну підготовку й опанувала усіма навичками, які будуть необхідні в майбутньому. Ви й ми — партнери на шляху освіти й виховання Ваших дітей! 

Саме тому наш садочок поставив за мету допомогти максимально розкрити й розвити здібності дітей, підготувати до школи й сформувати потрібні для віку дитини навички, добре її виховати. 

Тут створені всі умови, щоб малята почували себе затишно й комфортно, як вдома. 

Невелика кількість дітей у групі (20 чол.) дозволяє приділити максимальну увагу кожній дитині. 

Діточки перебувають у дитячому садку під наглядом досвідчених і турботливих вихователів з 8:00 до 18:00.

 

Фінансова звітність Дошкільного навчального закладу с. Малехів!

images/finzvit-DNZ-01.10.2017.pdf - Станом на 01.10.2017р.

images/finzvit-DNZ-12.04.2018.pdf - За перший квартал 2018р. 

images/finzvit-DNZ-15.01.2018.pdf - За 2017 рік

images/finzvit-DNZ-16.01.2019.pdf - За 2018 рік